Pozvánka na rogaining na O-news.cz

Na serveru O-news.cz vyšla pozvánka na MČR v rogainingu. Přečíst si ji můžete tady. Neváhejte s přihlašováním – nejnižší cena startovného jen do pondělí 29.5. !

Read More

Přípravy jsou v plném proudu

Po stálém sněžení dorazilo jaro i do západního Krušnohoří. Příroda ožívá a dohání velmi rychle zpoždění. Organizátoři žádné zpoždění dohánět nemusí. Připravujeme postupně vše potřebné pro vaši spokojenost. Papírové zajišťování máme úspěšně za sebou a s příjemnějším počasím jsme se přesunuli do terénu. Červená kolečka v mapě, která tam namaloval stavitel tratě, jsou zkontrolována v […]

Read More

Spustili jsme přihlašování

Na odkazu „Přihlašování“ je již spuštěn přihlašovací systém, takže neváhejte a přihlašujte se! Také tam můžete zpětně svou přihlášku editovat nebo třeba sledovat, jak vám přibývají soupeři.

Read More

Podrobný rozpis je na světě!

V těchto dnech jsme na web přidali podrobný rozpis závodu. Můžete si ho i stáhnout ve formátu PDF. V nejbližší době také spustíme přihlašovací systém, tak už vymýšlejte název vašeho týmu!

Read More

Základní informace zveřejněny

V záložce Informace jsme zveřejnili základní informace o závodu. Naleznete tam druhy závodů, informace o prostoru, terénu i mapě. Kompletní rozpis bude zveřejněn v nejbližších dnech.

Read More

Doplnili jsme fotografie z terénu

V záložce Místo můžete shlédnout pár fotografií z prostoru závodu a hlavně také video od Romana Němce zachycující typickou krušnohorskou krajinu. Video příznačně nese název „Zpátky v Krušných horách“, jako i my se po WRC 2012 do tohoto pohoří vracíme. Tak neváhejte a shlédněte tento nádherný počin.

Read More

MČR v rogainingu 2017 bude!

Mistrovství České republiky v rogainingu v roce 2017 proběhne. Stane se tak 24. – 25. června 2017. Po WRC 2012 jsme se přesunuli zpátky do Krušných hor. Běhat budeme v západní části tohoto pohoří. Centrum závodu bude v obci Šindelová. Přihlašování spustíme v nejbližší době.

Read More