Přípravy jsou v plném proudu

Po stálém sněžení dorazilo jaro i do západního Krušnohoří. Příroda ožívá a dohání velmi rychle zpoždění. Organizátoři žádné zpoždění dohánět nemusí. Připravujeme postupně vše potřebné pro vaši spokojenost. Papírové zajišťování máme úspěšně za sebou a s příjemnějším počasím jsme se přesunuli do terénu.
Červená kolečka v mapě, která tam namaloval stavitel tratě, jsou zkontrolována v terénu. Některá místa budoucích kontrol jsme přesunuli, ale většina zůstala na svých původních místech v mapě. Můžete se těšit na zajímavá místa – krásná zákoutí, místa, která vytvoří jen příroda, průzračná i bažinatá voda, skalky, skály a skalní města která byste v těchto končinách nečekali, potoky mizející v bažinách s rosnatkami, cesty zpevněné a obnovené, místa zapomenutá a lidmi vytvořená, ale i cesty ztrácející se v mnoha odstínech přírodní zelené….
Pomáhají nám i sponzoři, někteří vás překvapí cenami pro vítěze a máme překvapení i pro každého přihlášeného závodníka. S dalšími sponzory závodu ještě jednáme, průběžně vás budeme informovat a vypadá to, že si na cestu budete moci i pořádně posvítit.
Děkujeme vše přihlášeným týmům a těšíme se na další přihlášené, kteří se nebojí opustit svůj komfort a vstoupit do prostoru přírody.
Do 29.5.2017 je nejnižší cena startovného, tak toho využijte!
Za organizační tým
Ilona Kolovská